Videoprocházka Barcelonou

Zařazeno pod (Španělsko)

Štítky : ,

Procházku Barcelonou začnete přistáním na letišti. Pak už si můžete prohlédnout to nejzajímavější z města. Z každého místa Vám krátká ukázka vytvoří základní představu, jak to v Barceloně vypadá a jestli se tam opravdu chcete vydat na krátkou cestu nebo delší dovolenou.

Z letadla jedete metrem do Port Vell, prohlédnete si přístaviště plné menších plachetnic i větších lodí. Následuje populární ulice La Rambla se svým tržištěm nebo klasickým tancem přímo mezi lidmi. Na tržišti Mercat de la Boqueria si nakoupíte cokoliv od zeleniny, masa až po mořské plody.

Nesmíme zapomenout na chrám Sagrada Familia, který je stále ve výstavbě a krásně vypadá i v noci. V Casa Mila (La Pedrera) si prohlédnete netypickou budovu katalánského architekta Antoni Gaudího a to jak uvnitř, tak i na jeho střeše.

Gotická čtvrť má také co nabídnout. Úzké uličky téměř nestačí na všechny návštěvníky, kteří přišli navštívit historii. Park Güell nabídne téměř pohádkovou atmosféru a vyhlídku na celé město. A vychutnat si Barcelonu bez jídla by nebylo možné, proto rychle na oběd vybrat něco z místních specialit.

A další Gaudího budova Casa Battló, která opět překvapí svým vzhledem bez jediné rovné linie.

Přidat komentář